ГОЛОВНА СПЕЦТЕХНІКА МАГАЗИН художня КОВКА ПОСЛУГИ КОНТАКТИ ДОВІДКА КЕРАМІКА
про компанію
вакансії

            Наша компанія працює на ринку України більше 10 років. Основним напрямком діяльності було і залишається надання будівельних послуг. Першими клієнтами на початку нашого існування були комунальні підприємства міста Луцька, тобто основним замовником була держава. Довгострокова співпраця та чітке виконання взятих на себе зобов’язань при виконанні кожного проекту дало нам можливість зарекомендувати себе як надійного ділового партнера. Збільшення кількості замовлень призвело до розширення штату компанії та закупки і створення власного автопарку будівельної  спецтехніки.

            Бажаючи не зупинятися на досягнутому керівництво компанії прийняло рішення розширити сферу діяльності. Одним із найперспективніших і реальних напрямків було визначено оптовий продаж будівельних матеріалів. На протязі останніх років нами був вивчений ринок будівельних послуг, встановлені тісні звязки з виробниками та постачальниками будівельних матеріалів, а також оброблено багато корисної інформації, що дало нам змогу визначити основні шляхи розвитку компанії, визначити перспективи.

            Одним із перспективних шляхів розширення та розвитку компанії було визначено запуск у 2009 році кузні, під що було виділено приміщення та закупленне обладнання. Компанія розпочала виготовлення виробів із металу шляхом холодної та гарячої ковки.

             В даний момент пріоритетними напрямами діяльності є:

1. Виконання ремонтно-будівельних робіт будь-якої складності;

2. Продаж опалювального обладнання(котлів) та обладнання для теплотрас;

3. Продаж будівельних матеріалів;

4. Надання послуг будівельною спецтехнікою(краном, вишкою);

5. Вантажні перевезення;

6. Реставрація памятників архітектури;

7. Ремонт, монтаж складних та надскладних дахів.

8. Художня ковка;

9. Виготовлення виробів з кераміки.

 

Наші працівники – це висококваліфіковані будівельники, які справляться з будь-яким завданням і втілять в життя Ваші ідеї.

ГОЛОВНА | СПЕЦТЕХНІКА | МАГАЗИН | художня КОВКА | ПОСЛУГИ | КОНТАКТИ | ДОВІДКА | КЕРАМІКА
Web-decor © 2018
Пртнерские программы